הדברה

מידע על הדברת מזיקים

לא פעם אנו מוצאים את עצמנו צריכים להתמודד עם מזיק כזה או אחר. אלו יכולות להיות נמלים שהחליטו להקים קן בביתנו או בסמוכה לו, טרמיטים שהתלבשו על כל פרטי העץ, עכבישים, יתושים או מכרסמים לסוגיהם השונים. אז נכון, יש לא מעט פעולות מנע ופעולות בשיטת עשה זאת בעצמך שכל אחד מאיתנו יכול לעשות כמו שימוש בתבלינים מסוימים שמרחיקים מזיקים, שמירה על היגיינה וניקיון… יחד עם זאת, יש מקרים בהם שום דבר לא עוזר ונצטרך למצוא חברה מקצועית המתמחה בהדברת מזיקים.זה בדיוק הזמן להזכיר כי הדברת מזיקים היא עבודה מורכבת הדורשת ידע רב, ניסיון ומקצועיות בתחום. המדביר עושה שימוש במגוון רחב של כימיקלים וחומרים שחלקם מסוכנים, עליו להכיר היטב כל מזיק וכל חומר, לכן אם בחרתם להדביר את ביתכם שלא בשיטת הטבעית, מומלץ להזמין מדביר עם רישיון מדביר.

 

איך בוחרים חברה מקצועית להדברה מזיקים?

כאמור, הקריטריון הראשון לבחירת מדביר או חברה העוסקת בשירותי הדברה הוא רישיון. לכל מדביר חייב להיות רשיון מהמשרד לאיכות הסביבה ומדביר שאין לו רישיון כזה, לא מוסמך לבצע הדברה מכל סוג שהוא.  כאמור, המדביר עובד עם סוגים שונים המכילים רכיבים כימיים מסוכנים, חלקם רעילים גם לנו בני האדם, בטח שלתינוקות, ילדים ובעלי חיים. לכן, זה צריך להיות אדם עם רישיון. הקריטריון השני שמומלץ לבדוק אותו הוא שחברת ההדברה אותה אתם מזמינים אכן מתמקצעת בסוג המזיק ממנו אתם סובלים. יש הדברות מאוד מורכבות וספציפיות הדורשות ידע נפרד כמו למשל הדברת פשפשים, יתושים וטרמיטים.  לכן, כדאי לבדוק כי למדביר אותו בחרתם יש את הנסיון הדרוש לעזור לכם בכדי שתוכלו להיפטר מהמזיק לאורך זמן.

 

על הדברה משולבת שמעתם?

הדברה המשולבת היא הדברה בה החלו לעשות שימוש בשנים האחרונות במטרה להפחית משמעותית את כמות החומרים הכימיים בהם נעשה שימוש במהלך ההדברה. כלומר, במקביל להדברה הרגילה נעשה שימוש בסוגי הדברות נוספים כמו הדברה ביולוגית, הדברה ירוקה, הדברה טבעית ועוד.

 

איך זה עובד?

במסגרת הליך של הדברה משולבת יגיע המדביר אליכם הביתה ובשלב הראשון הוא יאפיין את הבעיה. מטרתו תהיה קודם כל להתחקות אחרי הצעדים של המזיקים ולהכיר את שורש הבעיה. מעבר לביצוע ההדברה הוא גם ידכא את מקור המזון של אותם חרקים וכך לאט לאט יגרום להם להיעלם. בנוסף, כדי למנוע חזרה של המזיקים המדביר יציג בפניכם פתרונות וטיפים שתוכלו לעשות בעצמכם כמו למשל לשמור על כללי היגיינה, לזרוק פחי אשפה, להרחיק מהבית עצים וכדומה.

 

לפרטים נוספים אודות הדברת מזיקים, צרו קשר עם מרכז ההדברה המרכזי. אנו פועלים בפריסה ארצית ומספקים לקהל לקוחותנו שירותי הדברה מתקדמים לכלל סוגי המזיקים. בטיחות, יעילות ואחריות מובטחת.

 

כללי

הדברה - מידע נוסף

הדברת מזיקים

סוגי הדברות

אינדקס מדבירים