הדברה

אודות האתר

פורטל המשמיד – exterminator – הוא יחיד מסוגו. זהו פורטל שמרכז בתוכו את כל מה שאתם כגולשים צריכים לדעת על הדברה ומאבק במזיקים.

האתר מרכז טיפים ועצות לגבי כל הנושאים החשובים בתחום, מהדברה ביולוגית, דרך הדברה ידידותית לסביבה ועד הדברה כימית. באתר תוכלו ללמוד על הדברה באופן כללי, על השיטות השונות הקיימות היום וגם לקבל מידע על צרכנות נבונה וחכמה בעת הזמנת מדבירים לביתכם.

רוצים לדעת איך להדביר נמלים? מה צריך לעשות כדי לגרש יונים מהמרפסת שלכם לתמיד? או אולי איך למנוע חדירה של ג'וקים לבית בצורה טבעית ולא מזיקה? את הכל תמצאו בפורטל המתמיד, שכולל מאמרים ונתונים בכל נושא בתחום ההדברות. על כל שאלה שיש לכם תקבלו כאן תשובה.

מחפשים מומחי הדברה? רוצים להיות כאלה? זו נקודת הפתיחה

עם כל החומר והמידע שמציע פורטל המשמיד, גם אתם תוכלו להיות מדבירים, או לפחות לקבל כאן מושג איך הכל מתבצע. אם זה העיסוק שבו אתם רוצים לעבוד מעתה, תוכלו לקבל כאן הרבה מאוד כלים שיעזרו לכם לצאת לדרך.

אבל מאחר שרובנו מחפשים את המומחים שיעשו עבורם הדברה מוצלחת בבית- אנחנו מחפשים מדבירים מקצועיים בכל מקום. פורטל המשמיד משמש למעשה גם כאינדקס ובו תוכלו למצוא עשרות חברות הדברה מכל אזור בארץ.

כתובת, דרך התקשרות ועוד...

האינדקס של המשמיד הוא נוח ופשוט מאוד, כבר מעצם היותו מחולק לאזורים שונים בארץ. כך תוכלו בקלות למצוא את הרשימה הרלוונטית עבורכם. לאחר שמצאתם את החברות הקרובות לביתכם, תוכלו לחפש מי מהן הכי מתאימה לכם.

פורטל המשמיד לא כולל רק שמות של החברות, אלא גם פרטים על כל אחת מהן:

  • כמה מילים על העסק עצמו
  • מהם השירותים שמציעה החברה
  • דרכי התקשרות (מייל, טלפון)
  • כתובת מדויקת
  • שעות הפעילות של החברה
  • אמצעי התשלום

כך תדעו בדיוק מי החברה שמתאימה לכם יותר מכל- בלי לעשות טלפונים, בלי לבזבז זמן על בירורים ושיחות ארוכות מול אנשי החברה ואפילו בלי לחפש עוד ועוד אחד שירותי הדברה מקצועיים באינטרנט. יש לכם את הכל במקום אחד. פורטל המשמיד כולל מאות חברות הדברה מכל הארץ, גם כאלו שלא תספיקו להכיר מרוב המבחר העצום.

אם אתם בעלי עסק להדברה, זהו המקום המושלם גם בשבילכם: כשהגולש יודע שהוא יכול לקבל את הכל במקום אחד, הוא יגיע כל פעם מחדש למקום הזה. בשל כך הפורטל מציע לך, כבעל החברה, חשיפה גבוהה יותר מבכל דרך אחרת.

איזה סוג הדברה הכי מתאים לכם? כאן תוכלו לברר זאת

ישנם סוגי הדברות רבים מאוד. הדברה היא מזמן לא רק כזו שמתאימה לבית פרטי או לסילוק של נחילי נמלים, אלא גם לחקלאות או למקומות גדולים כמו מפעלי תעשייה. אתם, בתור לקוחות, צריכים לדעת איזו הדברה תתאים לכם יותר מכל. פורטל המשמיד כולל הסבר לגבי כל סוג הדברה, מה שיכול לסייע לכם מאוד בהחלטה.

בכל נושא הדברה - המשמיד הוא הכתובת

זו לא קלישאה- אצלנו תמצאו כל מה שאתם זקוקים לו בתחום ההדברה- אם כלקוחות או כבעלי עסק להדברה, אם כמי שמחפשים לסלק עכברושים מהבית או להציל את היבול. בפורטל המשמיד תמצאו כל מה שאתם צריכים בכל רגע נתון.

 

כללי

הדברה - מידע נוסף

הדברת מזיקים

סוגי הדברות

אינדקס מדבירים